Nasze dłonie codziennie wykonują tysiące czynności – tworzą, pielęgnują, pracują, witają się i żegnają. Są naszą wizytówką i zdradzają nasz wiek. Dlatego o dłonie warto zacząć dbać jeszcze wtedy, gdy są młode. Proponujemy dla naszych klientów zabiegi pielęgnacyjne takie jak:

  • Parafina na dłonie - idealnie poprawia kondycję przesuszonej, szorstkiej skóry. Rozgrzewająca kąpiel skutecznie usprawnia krążenie, rozluźnia mięśnie i łagodzi bóle stawów oraz wzmacnia paznokcie z tendencją do rozdwajania się. 
  • Rękawice odżywcze Thermasoft - są samorozgrzewającą się maską na dłonie i stopy, która zapewnia intensywne działanie pielęgnacyjne z długotrwałym efektem, wyłącznie za pomocą naturalnych składników takich jak wosk pszczeli, masło shea i serum sojowe.


Dla zachowania pięknych paznokci wykonujemy:

  • Manicure biologiczny - to stylizowanie paznokci przeznaczone dla Kobiet, które są zwolenniczkami wyłącznie naturalnej pielęgnacji. Manicure biologiczny polega na delikatnym odsunięciu skórek i nadaniu paznokciom ładnego kształtu. Po takim przygotowaniu stosuje się odżywkę, która ma za zadanie wzmocnić paznokcie. Ostatnim etapem jest pomalowanie ich kolorowym lakierem.
  • Manicure francuski - pozwala stworzyć piękne, eleganckie paznokcie, które prezentują się świeżo i naturalnie. Technika polega na pomalowaniu górnych brzegów paznokci (lub samych końcówek) białym lakierem. W ten sposób można pomalować zarówno paznokcie naturalne, jak i tipsy. 
  • Manicure japoński - pozwala odżywić i nabłyszczyć naturalną płytkę. Podczas zabiegu w paznokcie wciera się specjalną pastę oraz puder. Preparaty te dostarczają płytkom witaminę E, A i H, prowitaminy z grupy B5 oraz keratynę. Zawierają one także krzemionkę z Morza Japońskiego oraz odżywczy pyłek pszczeli z cystyną, czyli aminokwasem niwelującym łamliwość paznokci. Takie składniki mineralne wzmacniają płytkę i dodają jej blasku. Paznokcie po zabiegu są zdrowe i pięknie się prezentują.
  • Tipsy żelowe Alessandro -  jest to przedłużanie paznokci metodą żelową bezkwasową. Żele Alessandro należą do produktów najwyższej jakości. Są elastyczne, odporne na pękanie, nie żółkną i nie odpryskują. Żele są również wzbogacone o minerały, witaminy i komponenty zapachowe. Sprawiają, że wymodelowany paznokieć pozostaje na długo piękny i zadbany.
  • Żelowanie paznokci - jest to zabieg polegający na przedłużeniu płytki przez nałożenie żelu świtłoutwardzalnego za pomocą szablonu. Paznokcie żelowe są elastyczne i sprężyste, wyglądają bardzo naturalnie i ładnie również gdy nie są pomalowane.
  • Manicure hybrydowy - to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany pod lampą UV.  Łączy w sobie zalety tradycyjnego lakieru, manicure żelowego lub akrylowego. Utrzymuje się ok. 2 tygodni. Polega na nałożeniu bazy, lakieru kolorowego i preparatu nawierzchniowego, a każda warstwa jest utrwalana pod lampą UV
 
DEZYNFEKCJA I STERYLIZACJA TO DLA NAS BARDZO WAŻNA KWESTIA, PONIEWAŻ DOTYCZY ONA BEZPIECZEŃSTWA I ZDROWIA ZARÓWNO NASZYCH KLIENTÓW, JAK I PRACOWNIKÓW SALONU.
STOSUJĄC SIĘ DO ZASAD HIGIENY I BEZPIECZEŃSTWA KORZYSTAMY Z NARZĘDZI STERYLIZOWANYCH W AUTOKLAWIE.

 

 

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

skontaktuj się z nami

Salon kosmetyczny beauty expert

ul. źródłowa 19, 25-335 kielce

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, w soboty 10-14.

Umów się na zabieg

+41 344 49 94 +48 503 166 554