Wypielęgnowane  stopy to oznaka dbałości nie tylko o urodę ale przede wszystkim o zdrowie. Zadbane stopy to element dobrego samopoczucia i komfortu w każdej sytuacji.

Oferujemy zabiegi kosmetyczno-pielęgnacyjne w postaci:

  • pedicure przy użyciu frezarki - zabieg pielęgnacyjny stóp i paznokci mający na celu zlikwidowanie niektórych dolegliwości takich jak usunięcie odcisków, zrogowaciałego naskórka. Polega na moczeniu stóp z dodatkiem środków zmiękczających , obcięciu i opiłowaniu paznokci, usunięciu naskórka okalającego paznokcie, usunięciu zgrubiałego naskórka., wmasowaniu balsamu odżywczego w stopy. Pomalowaniu płytki paznokciowej. Do wykonania pedicure stosuje się nowoczesną aparaturę , wyposażoną w specjalne końcówki, frezy, gładziki usuwające zrogowaciały naskórek nie powodujące skaleczeń i uszkodzeń.
  • pedicure hybrydowy - na paznokcie nakładamy lakier hybrydowy, który zapewnia piękny wygląd paznokci na 2-4 tygodnie. Zabieg polecany jest w sezonie letnim.
  • pedicure z żelowaniem paznokci - na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia nakładamy cienkie warstwy żelu, aby paznokcie nadal pozostały naturalne, będąc jednocześnie trwałe. Zabieg polecany jest w sezonie letnim.
  • klamra Quick na wrastające paznokcie - oddziałuje na chore paznokcie poprzez spłaszczenie płytki paznokciowej lub zmianę toru wzrostu paznokcia. Odpowiednio przygotowane klamry w kilku rozmiarach dopasowuje się do kształtu paznokcia i rozpoczynają proces podnoszenia płytki paznokciowej, przeciwnie do kierunku wrastania. Zabieg zakładania klamry na wrastające paznokcie jest bezbolesny, a dzięki punktowemu nałożeniu i indywidualnej regulacji siły napięcia klamry prowadzi z reguły do natychmiastowego złagodzenia bólu.
 DEZYNFEKCJA I STERYLIZACJA TO DLA NAS BARDZO WAŻNA KWESTIA, PONIEWAŻ DOTYCZY ONA BEZPIECZEŃSTWA I ZDROWIA ZARÓWNO NASZYCH KLIENTÓW, JAK I PRACOWNIKÓW SALONU.
STOSUJĄC SIĘ DO ZASAD HIGIENY I BEZPIECZEŃSTWA KORZYSTAMY Z NARZĘDZI STERYLIZOWANYCH W AUTOKLAWIE.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

skontaktuj się z nami

Salon kosmetyczny beauty expert

ul. źródłowa 19, 25-335 kielce

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, w soboty 10-14.

Umów się na zabieg

+41 344 49 94 +48 503 166 554