Umów się na wizytę / tel.kom : +48 503 166 554 , tel : +41 344 49 94

Gabinet kosmetyczny

 

Nasz salon

Zapraszamy Państwa do Gabinetu Kosmetycznego Beauty Expert, gdzie z najwyższą starannością dbamy o to aby każdy nasz klient poczuł się swobodnie i miło. Oferujemy szeroki wybór zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz dłonie i stopy. Szczególnie polecamy ekskluzywne zabiegi THALGO, zabiegi KLAPP, a także makijaż permanentny, przedłużanie rzęs czy dedykowany dla skóry wrażliwej zabieg zamykania naczynek krwionośnych.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też, zawsze dobieramy i doradzamy zabiegi adekwatne do predyspozycji i jakości skóry oraz stanu zdrowia i prowadzonego trybu życia. 

Nasz Zespół

O Państwa zdrowie i urodę zadba nasz rzetelny i doświadczony zespół, w składzie: Monika (właścicielka salonu), Iwona i Marta: "Każda z nas jest w pełni wykwalifikowaną kosmetyczką, a pielęgnacja urody to dla nas nie tylko praca ale przede wszystkim pasja". 
Aby właściwie zadbać o Państwa urodę, stosujemy wysokiej jakości kosmetyki i preparaty ekskluzywnych marek takich jak między innymi: THALGO, KLAPP, CLARENA, REVIDERM.

Gabinet kosmetyczny Beauty Expert dba o czas swoich klientów, dlatego też, jeżeli istnieje taka potrzeba, oddajemy do dyspozycji klienta cały nasz zespół, który wykonuje jednocześnie zabiegi  na twarz, ciało, paznokcie i stopy, zapewniając kompleksową pielęgnację w ciągu jednej wizyty.

Zawsze jednak zachęcamy Państwa do odwiedzania naszego gabientu jak najczęściej i  korzystania z chwil relaksu i odprężenia, które pomogą utrzymać równowagę, dobre samopoczucie i piękny wygląd.

Zapraszamy na chwilę relaksu dla ciała i ducha!

Monika Demko
Iwona Zielińska
Marta Kudłowska