Thalgo to niekwestionowany lider w dziedzinie SPA i Thalassoterapii oraz wielu autoryzowanych patentów technologicznych, które zrewolucjonizowały międzynarodowy rynek kosmetyczny. Holistyczna filozofia pielęgnacji twarzy i ciała oraz jedna z najbogatszych ofert zabiegowych wyróżniają Thalgo na polskim i światowym rynku kosmetycznym oraz zapewniają jej przewagę nad konkurencją.
Zabiegi i kosmetyki tej marki niezmiennie od 50 lat cieszą się zaufaniem kobiet na całym świecie.

Jednym ze znaków rozpoznawczych firmy jest optymalne wykorzystywanie naturalnych właściwości wody, flory i świata fauny. Preparaty o unikalnej formule zapewniają wręcz spektakularną efektywność, za którą marka Thalgo została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami.

Jako jedna z nielicznych firm na świecie, Thalgo dysponuje własnym Centrum naukowo-badawczym oraz nowoczesnym laboratorium produkcyjnym. Dzięki temu wszystkie produkty przechodzą zaawansowane testy, a wszystkie preparaty spełniają najwyższe normy czystości ekologicznej.

Produkty na bazie alg oraz składników pochodzących z morza są unikalne na rynku kosmetycznym oraz pozostają synonimem skuteczności w pielęgnacji twarzy i ciała.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

skontaktuj się z nami

Salon kosmetyczny beauty expert

ul. źródłowa 19, 25-335 kielce

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, w soboty 10-14.

Umów się na zabieg

+41 344 49 94 +48 503 166 554