Przedłużanie rzęs to bezpieczny i bezbolesny zabieg, który doda Twoim oczom blasku i uroku.  Doklejane rzęsy są bardzo lekkie i nie powodują żadnego uczucia  dyskomfortu.  Wyglądają niezwykle naturalnie a przy tym nie obciążają rzęs naturalnych. Występują w różnych długościach, grubościach i podkręceniach. Są elastyczne i odpowiednio wyprofilowane. Posiadają intensywny kolor i połysk. Po zabiegu stylizacji rzęs,  co 3-4 tygodnie należy uzupełniać ewentualne ubytki, które pojawiają się wraz z wypadaniem naturalnych rzęs.

W naszym gabinecie oferujemy przedłużanie i zagęszczanie rzęs następującymi metodami:

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 

Jest jedną z najpopularniejszych metod przedłużania i stylizacji rzęs. Metoda polega na doklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy prawdziwej (w proporcji - jedna rzęsa syntetyczna do jednej prawdziwej). Metoda ta pozwala zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy. Rzęsy dobiera się i stylizuje na podstawie układu rzęs naturalnych każdej osoby. W zależności od potrzeb, można podkręcić rzęsy, otworzyć optycznie oko, wydłużyć kąciki oczu.  Doklejane rzęsy mogą być syntetyczne ( z włókien poliestrowych) lub naturalne ( z włosia norki syberyjskiej).

Przedłużanie rzęs metodą objętościową

Metoda ta polega na przyklejaniu do naturalnej, pojedynczej, oddzielonej rzęsy, kilku rzęs, co z kolei daje efekt zagęszczenia i pogrubienia. Rzęsy wykorzystywane przy metodzie objętościowej są bardzo elastyczne, charakteryzują się również wyższym komfortem noszenia oraz głęboką czernią. Rzęsy są ultra cienkie i wyglądają bardzo naturalnie, co zawdzięczają specjalnej recepturze. Połyskują oraz są odporne na wszelkie odgniecenia, nie wyginają się ani nie łamią, ponadto nie tracą swoich właściwości nawet gdy są mokre lub wilgotne.

Czy taki zabieg niszczy naturalne rzęsy?
Nie niszczy naturalnych rzęs pod warunkiem, że klientka o nie dba. Dlatego bardzo ważne jest, aby zasięgnąć szczegółowych informacji odnośnie pielęgnacji. Naturalne rzęsy mogą zostać uszkodzone, jeżeli omyłkowo zostaną wyrwane.

Czy klej, który jest stosowany do aplikacji rzęs jest bezpieczny?

Klej, który stosujemy w naszym salonie do aplikacji rzęs jest najwyższej jakości bezzapachowym, badanym medycznie klejem nadającym się do stosowania przy wrażliwych oczach i co ważne – nie ma kontaktu ze skórą.

Pielęgnacja przedłużonych rzęs

  • przez pierwsze 24 godziny po założeniu należy unikać kontaktu oczu i rzęs z wodą
  • przez pierwsze dwa dni nie powinno się pływać, należy unikać gorących parowych kąpieli, mycia twarzy gorącą wodą
  • nie można używać mascary na bazie oleju – jedynie na bazie wody!
  • stosować płyn do demakijażu jedynie na bazie wody
  • na zaaplikowane rzęsy nie robi się trwałej ondulacji
  • nie powinno się stosować zalotki, gdyż może ona połamać rzęsy doklejone i naturalne
  • należy pamiętać, aby nie trzeć oczu i rzęs podczas mycia twarzy
  • regularne odwiedzanie sauny może powodować ich przedwczesne wypadanie albo ich odkształcanie w kierunkach przeciwnych do kierunku naturalnych rzęs

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

skontaktuj się z nami

Salon kosmetyczny beauty expert

ul. źródłowa 19, 25-335 kielce

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, w soboty 10-14.

Umów się na zabieg

+41 344 49 94 +48 503 166 554